Sudėtis:

Maisto papildas
60 tablečių

Kodėl Jums reikalingas šis produktas?

Tyrimai rodo, kad maistas, turtingas flavonoidų, – vieno iš natūralių šaltinių, suteikiančių ryškią spalvą daugeliui vaisių ir daržovių, – yra naudingas sveikatai. Flavonoidai, veikdami kartu su vitaminu C, geriau apsaugo nuo oksidacijos ląstelių vandeningąją dalį ir gali sulaikyti kai kuriuos degeneracinius senėjimo procesus.
Nors kai kurie bioflavonoidai ir gerai žinomi, tačiau iš viso jų egzistuoja apie 4000. Veikdami kartu jie yra veiksmingiausi.

Kodėl GNLD yra geriausias Jūsų pasirinkimas?

Antioksidantai, tirpstantys vandenyje. Tai plataus spektro papildas. Jo sudėtyje yra natūralių flavonoidų. Tokių, kokie jie yra vaisiuose ir daržovėse.
Natūralios sudėtinės medžiagos. Papildas gaminamas iš natūralių ekstraktų ir koncentratų, kurie yra turtingi flavonoidų, gaunamų iš spanguolių, kopūstų, žaliosios arbatos (be kofeino), burokėlių, raudonųjų ir juodųjų vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų. Papildytas vitaminu C, kad būtų geresnis įsisavinimas.
Sutekia pačių svarbiausių flavonoidų.
„Flavonoid Complex” buvo specialiai ištirtas, siekiant garantuoti tam tikrų flavonoidų kiekį.
Tinkama norma. Kiekvienoje tabletėje yra ištisas vandenyje tirpių antioksidantų kiekis, atitinkantis optimalią flavonoidų turtingų vaisių ir daržovių porciją.