Sudėtis:

Maisto papildas
„Multi” 60 tablečių + „Tre-en-en” 60 kapsulių

Kodėl Jums reikalingas šis produktas?

Tyrimai vėl ir vėl patvirtina, jog maistinių medžiagų yra daugiau – ne tik įprastiniai vitaminai ir mineralai. Šios maistinės medžiagos svarbios optimaliai sveikatai, tačiau tokie pat svarbūs fitoelementai, fermentai, mikroelementai bei kitos medžiagos.
Išskirtinis „Foruma IV” maisto papildas, sukurtas 1950-aisiais, buvo pirmasis sudėtinis maisto papildas, kuriame byvo vitaminų, mineralų ir augalinės kilmės maisto medžiagų, tokių kaip lipidai ir sterolai. „Formula IV Plus” tęsia šio maisto papildo geriausias tradicijas, jo sudėtyje nėra geležies, jis suteikia papildomą mineralų kiekį, tame tarpe didelę cinko dienos normą.
„Formula IV” sudėtyje yra daugiau „Tre-en-en” grūdų koncentrato, kuris keletą dešimtmečių aprūpina viso pasaulio žmones reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Kodėl GNLD yra geriausias Jūsų pasirinkimas?

Ypatingas „Tre-en-en” grūdų koncentratas:
50% daugiau lipidų ir sterolių, gaunamų iš neapdorotų kviečių, ryžių sėlenų ir sojos pupelių.
Plataus spektro sudėtinis maisto papildas:
svarbūs vitaminai ir mineralai bei gyvybiškai būtini lipidai ir sterolai optimaliai ląstelių mitybai. „Tre-en-en” savybė, leidžianti suminkštinti membraną ir tapti jai pralaidžiai, leidžia organizmui pačiu efektyviausiu būdu įsisavinti vitaminus ir maistines medžiagas.
Be geležies.
Didesnis cinko kiekis: svarbus daugeliui gyvybinių organizmo funkcijų.
Yra chromo ir seleno: tai svarbūs mikroelementai, kurių beveik nebėra mūsų vartojamame perdirbtame maiste.
Patogus ir higieniškas: parduodamas patogioje pakuotėje, kurios užtenka dviems mėnesiams.