10 GNLD SKIRTUMU, KURIUOS GALITE IŠVARDINTI!
Mes – unikalūs, ir norime, kad jūs tai žinotumėte! Mūsų filosofija, žmonės ir produktai sukuria GNLD „išskirtinumą“. Dirbame tam, kad teigiama linkme pakeistume žmonių gyvenimą. Šitas aukščiausias tikslas reikalauja ypač kruopščiai vykdomo ilgo verslo kelio. Pasitikėdami gamtos suteiktomis galimybėmis, esame įsitikinę, jog žymiausi pasaulio mokslininkai sukurs saugų, veiksmingą, šiuolaikišką ir labiausiai žmogaus poreikius atitinkantį produktą. O kokius požymius mes pabrėžiame, lygindami savo produktus su konkurentų gaminiais? Čia juos ir išvardinsime!

GNLD skirtumas nr. 1:
Kokybė – ne tikslas, o būtinybė!
GNLD neapibrėžia kokybės kaip griežto reikalavimo, kurį reikės įgyvendinti. Kokybė – tai nepriekaištingas mūsų žmonių ir produktų pasiektas ir išlaikomas lygis. Mūsų griežtas įsipareigojimas – „Kokybė be jokių kompromisų“, – užtikrina nepriekaištingų GNLD produktų gamybą.

GNLD skirtumas nr. 2:
Filosofija: „Tai, kas teisinga“
Pagrindinis GNLD filosofijos devizas: „Daryk tai, kas teisinga“. Paprastai išdėstyta filosofija rodo, jog kiekvienas priimtas sprendimas yra paremtas atsižvelgiant į KLIENTO, KONSULTANTO, KOMPANIJOS ir APLINKOS interesus. „Daryk tai, kas naudingiausia“ filosofija garantuoja, jog kiekvienas GNLD sukurtas, išplėtotas ir parduodamas produktas bus pačios aukščiausios kokybės.

GNLD skirtumas nr. 3:
Sukurta gamtos, paremta mokslo
Remdamiesi gamtos suteiktomis galimybėmis, kuriame saugius, veiksmingus produktus. Ypač dažnai šis požymis mus išskiria tarp konkurentų. Dar daugiau – kiekvieno produkto gamybos metu pirmenybė teikiama svarbiems moksliniams tyrimams. Mes įvertiname visus mokslinius faktus: pradedant senais liaudies metodais, baigiant naujausiais tarptautinio lygio „dvigubo aklo metodo“ medicinos preparatų klinikiniais tyrimais. Kurdami šiuolaikiškus ir veiksmingus produktus, sujungiame visa geriausia, ką tik gamta ir mokslas gali pasiūlyti.

GNLD skirtumas nr. 4:
Mūsų SAB – pati talentingiausią ir labiausiai pasišventusi darbui
Išskirtinė mokslininkų, technologų ir produktų ekspertų grupė – GNLD Mokslo patarėjų taryba,- yra pati aktyviausia, ištikimiausia, labiausiai išsiskirianti kvalifikuota maisto medžiagų pramonės srityje dirbanti grupė. Dauguma kitų bendrovių neturi mokslo ekspertų, arba tik minimaliai įtraukia tokius patarėjus į savo veiklą. GNLD SAB nariai yra labai vertinami savo sričių specialistai, ir įvairių mokslo asociacijų, valdžios bei pramonės atstovai prašo SAB narių padėti apibrėžti jų veiklos viziją bei kryptį. Kasdien SAB nariai dalyvauja daugelyje tyrimų. Gaunamas galutinis rezultatas – pažangiausia produkcija, patvirtinta darbu. Ši talentinga, darbšti grupė be abejonės yra GNLD pažangiausių produktų novatoriškumo branduolys.

GNLD skirtumas nr. 5:
Ne pigiausi, o kokybiškiausi
Galima išsirinkti įvairaus pavidalo, savybių ir labai skirtingai kainuojančių žaliavų. Nuo žaliavos pasirinkimo priklausys produkto kokybė ir kaina. GNLD, siekdama pateikti klientui geriausius gaminius, renkasi tik aukščiausios kokybės žaliavas. Būtent dėl šios priežasties mes vadovaujamės standarto, o ne kainos principu. Galima paminėti, jog GNLD pirmoji pradėjo išskirti, koncentruoti ir naudoti daugelį žaliavų. GNLD buvo pirmoji kompanija pasaulyje pradėjusi tiekti tokius produktus, kaip „Carotenoid ComplexTM“, be to įmonė pradėjo rūpintis tokių novatoriškų technologijų, kaip hermetizacija, kuri gamybos metu apsaugo produktus, plėtra. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra pripažintos ir saugios.

GNLD skirtumas nr. 6:
Remiamės ne žodžiu, o tikriname patys!
GNLD tikrina kiekvienos žaliavos kokybę. Nesvarbu, kokią gerą reputaciją tiekėjas beturėtų, mes laikome krovinį tol, kol nebus patikrintas kiekvienos medžiagos veiksmingumas ir grynumas. Tik po to, jei žaliava atitinka nustatytus GNLD standartus, ji yra sandėliuojama. Ir bandymai čia dar nebaigiami. Jau pagaminti produktai yra tikrinami pagal griežtus SAB standartus, kad įsitikintume, ar jie atitinka teorinius ir normatyvinius kriterijus, būtinus produktų platinimui. Remdamiesi pažangiais metodais, tikriname tablečių skaidymosi ir tirpimo laiką, patvarumą, grynumą, veiksmingumą, bioprieinamumą, kvapą, skonį ir kt. savybes. Taip pat dažnai įtraukiame universitetų, valdžios institucijų, privačių laboratorijų tyrinėtojus į mūsų produkcijos savybių bandymus.

GNLD skirtumas nr. 7:
Aukščiausi gamybos standartai mūsų pramonėje
GNLD gamybos standartai visada viršija įstatymų nustatytas normas. Pavyzdžiui, mūsų gamykla JAV turi vaistų gamybos licenciją. Ši licencija, suteikta Maisto ir vaistų administracijos (ang. Food and Drug Administration, FDA), reiškia, kad bet kada bet kurį mūsų gamybos etapą turi teisę patikrinti FDA inspekcija, kad įsitikintų, jog yra laikomasi laboratorijoms ir gamybai skirtų reikalavimų. Nors maisto papildų gamintojams nebūtina laikytis griežtų vaistų gamybai nustatytų standartų, mes savanoriškai įgyvendiname šias nuostatas, norėdami užtikrinti produkcijos kokybę ir išlaikyti pirkėjų pasitikėjimą. Šią praktiką taikome jau 15 metų. Mūsų Europos technologijų centras atitinka panašius normatyvinius standartus.

GNLD skirtumas nr. 8:
Šiuolaikinė gamybos ir tyrimų įranga
GNLD turi ypatingą, ypač šiuolaikišką produktų tyrimo ir gamybos įrangą dviejuose kontinentuose. Mūsų Šiaurės Amerikos tyrimų centras ir Europos technologijų centras aprūpinti pačia šiuolaikiškiausia įranga, kuri leidžia kurti saugius ir veiksmingus produktus. Be to, GNLD turi patvirtintą „originalios įrangos gamintojo“ patvirtinimą, kuris suteikia teisę kurti ir gaminti specialius, gamybai reikalingus įrenginius. Todėl GNLD gali greitai vystyti technikos naujoves bei produktus.

GNLD skirtumas nr. 9:
Didžiulę patirtį turintys žmonės
GNLD traukia aukštos kvalifikacijos specialistų dėmesį. Kartu su prestižine ir gerbiama Mokslo patarėjų taryba bei Visuotine mokslo bendrija GNLD dar turi ir aukštos kvalifikacijos laboratorijų darbuotojų. Naudodami sudėtingiausias priemones ir procedūras, profesionalai yra atsakingi už GNLD produktų kokybės kontrolę ir patikimumą. Savo mokslo ir gamybos žinias pritaiko naujų, geresnių produktų ir gamybos technologijų plėtrai.

GNLD skirtumas nr. 10:
Nenuilstantys lyderiai konkurencingoje rinkoje
Pasaulio rinkoje konkurencija ypač didelė, todėl išlieka tik stipriausieji. Kompanijos kuriamos ir uždaromos, tik nedaugelis iš jų įsitvirtina rinkoje. GNLD – ypatinga ir labai reta išimtis, rinkoje veikianti nuo 1958 m. Mes ne tik išlikome – mes klestime! GNLD – pramonės lyderė, kurios sėkmę bando pakartoti kiti. GNLD vardas paremtas naujų technologijų ir produktų pristatymu. Puikus šio teigimo įrodymas – Jungtinės Karalystės Patentų biuro išduotas patentas nr. 2274235, kuris saugo „Carotenoid Complex™“. Šio produkto platinimo teisė suteikta tik GNLD. Tokiu būdu šis produktas tapo vieninteliu karotenoidų papildu, kurio formulę gina įstatymai!

Pasitikėkite GNLD produktais ir pradėkite kurti stabilų verslą!
Mūsų darbas skirtas produktų inovacijų ir pramonės kokybės kriterijų pažangumo išlaikymui. Esame įsitikinę, jog mūsų produktai ir toliau teigiamai veiks žmonių gyvenimą. Metų metus jūs galite pasitikėti GNLD produktų kokybe.