„Sukurta gamtos, pagrįsta mokslo“ – toks išskirtinis GNLD produktų bruožas. Juos sukūrė savo žiniomis pasaulyje nusipelnę mitybos, toksikologijos, farmakologijos, biochemijos ir kitų sričių mokslininkai. GNLD gamina natūralius, organiškus, netoksiškus, nekenksmingus, aplinkai draugiškus, biologiškai suyrančius ir kokybiškus produktus.
____________________________________________
Unikalūs maisto papildai pagaminti tik iš žmogaus mitybos grandinėje esančių elementų ir komponentų. Augalai genetiškai nemodifikuoti, išauginti sertifikuotuose ekologiniuose Europos ūkiuose. Maisto papildai pagaminti laikantis aukščiausių farmacijos kokybės kontrolės standartų, Geros gamybos praktikos reikalavimų, todėl yra standartizuoti, pasižymi aukšta išvalymo kokybe, sudėtyje nėra vaistų, hormonų. GNLD produktai yra sukurti Mokslo Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board – SAB), kuriai priklauso garsiausi savo srities mokslininkai. SAB ženklas garantuoja pačius geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje. Dauguma kitų bendrovių neturi mokslo ekspertų arba tik minimaliai įtraukia tokius patarėjus į savo veiklą. Produktai gaminami vedančiose pasaulio laboratorijose pagal numatomą klientų poreikį, todėl visuomet yra švieži, produktyvūs, nesandėliuojami ilgalaikiam laikymui.
______________________________________________
Maisto papildai gaminami tik iš natūralių žaliavų – sveikų, nevalytų (pvz.: kviečių grūdai, rudųjų ryžių sėlėnos ir etc.) augalų, vaistažolių, norvegiškų aukščiausios rūšies lašišinių šeimos žuvų. Maisto papildų veikliosios medžiagos natūralios, išgrynintos, koncentruotos, įvairių cheminių, fizinių formų, įvairaus veikimo spektro, nesintetinės, Naudojami konservantai – tiktai natūralios kilmės ir kliniškai patikrinti. Dažikliai ir saldikliai – tiktai natūralūs. Valymo priemonės ekologiškos, be jokių sintetinių komponentų, saugios aplinkai (panaudojus buityje, suskyla į „draugiškus“ gamtai komponentus), neagresyvios, koncentruotos (atskiedus ir paruošus naudojimui tirpalą, produktų savikaina ženkliai pigesnė už panašių produktų kainą) ir kt.
Kūno, veido ir buities priežiūros priemonės gaminamos iš natūralių žaliavų Šveicarijoje ir atitinka pačius aukščiausius natūralios kosmetikos kriterijus.