Nuo 1958 m. GNLD paveikė žmonių gyvenimą. Šiandien mus pasaulis pripažįsta kaip produktų ir technologijos naujovių lyderį. Išskirtiniai žmonėms reikalingi produktai įgavo klientų pasitikėjimą ir vadinami „tiesiog geriausiais!“.
Per laiką, kai pradėjote dirbti su GNLD, tikrai galėjote įsitikinti – GNLD produktai veikia! GNLD gaminių populiarumas – tai sąžiningo darbo, pasiekimų, o ne reklamos rezultatas. Jeigu produktas netinka, mes jį pakeičiame. Tuo būdu palaikome tiek jus, tiek jūsų klientus, tačiau esame visiškai įsitikinę, kad šito neprireiks. Todėl, kad:
• pasaulyje žymi SAB (Mokslo patarėjų taryba, ang. Science Advisory Board) seka GNLD produktų tyrimus ir plėtojimą;
• GNLD produktai yra gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų;
• GNLD produktų kokybė ypač kruopščiai tikrinama kiekviename gamybos lygyje;
• priimdami sprendimus dėl produktų gamybos, naudojimo ar vartojimo, visada atsižvelgiame į poveikį aplinkai.
Aukšta produktų kokybė pritraukia ir išlaiko klientus. Dauguma GNLD pirkėjų tampa jūsų nuolatiniais klientais, tai būdinga ne vienai, o net kelioms kartoms. GNLD produktai, remiantis tais pačiais verslo kriterijais, suburia tvirtą klientų ratą ir suteikia klientams galimybę grįžti dar kartą.
Puikiai suprantame, kad klientai turi šimtus pasirinkimo galimybių. Mūsų siekis – palengvinti austos kokybės, saugių aplinkai produktų rinkimąsi. Mes norime tiekti jums tokią produkciją, kurią pristatydami galėtumėte didžiuotis.
Metų metais GNLD pristato protingus sprendimus: patikimus, veiksmingus, saugius aplinkai išsldrtinius produktus.
Siūlome patikimą produktų, atitinkančių kokybę ir kainą, tiekimą. Gamindami šiuos produktus, esame atsakingi už sveikatą ir gerovę, – tai ir yra mūsų išskirtinio gyvybingumo aktyviai konkuruojančioje rinkoje priežastis. Mūsų produkcija apima:
• maisto papildus geros sveikatos palaikymui.
• namų priežiūros priemones, leidžiančias naudoti mažas, darbo neapsunkinančias produkto dozes.
• „Nutrience“ kūno ir odos priežiūros priemones
sveikatai ir grožiui..
• svorio reguliavimo priemones sveikatai ir gerai savijautai.
Produktų žinynas sukurtas kaip jūsų verslo garantija. Jame rasite daug svarbios informacijos, kurią lengva surasti ir naudoti. Kiekvieno produkto aprašyme rasite nedidelį „Trumpų faktų“ skyrelį ir daug platesnę klientus dominančią „Produkto istoriją“. „Trumpuose faktuose“ surinkta glaudi informacija: iliustracija, etiketė, rinkodaros ir mokslinio pobūdžio santrauka, paskirtis ir kt. išskirtinės savybės.
„Produkto istorija“ – platesnis skyrius. Aktuali ir puikiai išdėstyta dalis sujungia istoriškai pagrįstus pasakojimus, mokslinę ir techninę informaciją, rinkodaros siekius ir kitą pirkėjus dominančią medžiagą.
Kokią reikšmę jums turi žinynas? Jūs neprivalote būti produktų ekspertas, kad pradėtumėte savo GNLD verslą. Žinyne sudėta visa medžiaga apie GNLD gaminius. Esame įsitikinę, kad žinynas jums padės sukurti tą klientų bazę, kuri yra tapusi GNLD išskirtiniu ženklu visame pasaulyje. Tai jūsų sėkmė!