Istorija

Esate čia: Pradinis / Istorija

GNLD-Gold-LogoNuo 1958 m. GNLD yra sutelkusi dėmesį į tai, kokią svarbią reikšmę sveikatai ir gyvybingumui turi mityba. Maisto papildai yra svarbūs siekiant šio tikslo. Nuo pat kompanijos įkūrimo mūsų produktai atspindi mūsų žinias ir supratimą apie žmogaus mitybos reikmes.

Mūsų įsipareigojimas išlikti mokslo tyrimų lyderiais atsispindi mūsų aukščiausios kokybės produktuose.

Siūlant tikrąsias žmonių reikmes tenkinančius produktus, lengva pastebėti, kodėl jie užsitarnauja klientų pasitikėjimą, ir kodėl mes galime džiaugtis produktais, kurie yra šiuolaikiškiausi, saugiausi, veiksmingiausi ir teikiantys rezultatų, kadangi jie „sukurti laikantis standarto, o ne žemos kainos principo”!

Apie GNLD kompaniją, jos produktus

zemelapisGNLD kompanija buvo įkurta 1958 m. Kalifornijoje, kai susijungė Golden Products, Neo-Life ir Diamite. „GNLD International“ Šiaurės Europos šalyse kompanija dirba nuo 1973 m. Pagrindinė regiono kompanijos būstinė įsikūrusi Švedijoje. GNLD dirba daugiau nei 50 šalių, daugiau kaip 50 metų. GNLD produktai kuriami remiantis filosofija „sukurta gamtos ir pagrįsta mokslo“, atitinka aukščiausius kokybės standartus. Per daugiau nei 50 darbo metų „GNLD International“ sėkmingai ragino žmones prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, asmeninį tobulėjimą ir finansinį saugumą. Gaminamų produktų asortimentas apima maisto papildus, svorio kontrolės, odos ir asmens priežiūros (kosmetika), namų priežiūros priemones. GNLD unikalūs maisto papildai pagaminti tik iš žmogaus mitybos grandinėje esančių elementų, arba paprasčiau iš maisto, kurį valgome! GNLD produktai nekenksmingi aplinkai, žmogui, biologiškai suyrantys. GNLD produktai notifikuoti Lietuvoje ir kitose rinkose kur jie parduodami : Lietuvoje notifikuotų GNLD maisto papildų registras Lietuvoje notifikuotų GNLD kosmetikos priemonių registras GNLD turi nuosavą Mokslo Patarėjų Tarybą (SAB) ; GNLD yra įkūrusi sveikatos ekspertų komitetą (HPC) GNLD sveikatos ekspertų komitetas ; GNLD kokybė ir išskirtinumas garantuoja, kad produktai yra neprilygstami visame pasaulyje! GNLD produktų nenusipirksite paprastoje parduotuvėje ar vaistinėje. Teisę prekiauti GNLD produktais turi tik šios kompanijos konsultantai, todėl atsiranda galimybė užsidirbti paprastiems žmonėms tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. GNLD kompanijai žmonės yra vertybė Nr.1. GNLD turi paruošusi rinkodaros planą, kuris yra teisingas, naudingas ir suteikiantis kiekvienam vienodą, puikią galimybę sulaukti finansinės sėkmės ir saugiai jaustis.

Kodėl GNLD mitybos papildai?

NutriShakeGNLD mitybos papildai yra sukurti žinomų mokslininkų, gydytojų ir mitybos srities specialistų. Sukurti Mokslinės Patarėjų Tarybos (Scientific Advisory Board – SAB), kurios dalimi yra garsūs savo srities mokslininkai. SAB savo ruožtu sukūrė globalinį mokslinį tinklą, kuris apima valstybinius ir privačius universitetus, institutus, mokslines laboratorijas, gamybos technikus ir inžinierius iš daugelio šalių. Nuo 1987 metų tarp GNLD ir Nacionalinės Medicinos Bibliotekos įsteigtas kompiuterinis ryšys. GNLD turi šiuolaikiškus ir stilingus mokslo centrus -Šiaurės Amerikos Tyrimų Institutas ir Europos Technologijų Centras. GNLD pati projektuoja ir gamina įrengimus, skirtus įvairiems poreikiams, kurių pagalba galima greitai įdiegti naujoves. Atsižvelgdama į visus mūsų „gyvybės grandinės“ poreikius, gamindama mitybos papildus GNLD vadovaujasi natūraliu maistu. Kiekvieno mitybos papildo vystymui reikalingi metai. Analizuojami visi požiūrio taškai, pradedant nuo liaudies medicinos ir baigiant naujausiais mokslo pasiekimais. Įvertinamos šiandienos sveikatos problemos ir įmanomos ateityje. Naujus mitybos papildus pradedama gaminti tik tada, kuomet tiksliai nustatoma, kad jie iš tiesų apsaugo žmogaus sveikatą, prailgina jo gyvenimą ir visiškai saugūs. Nežiūrint į visas didelės konkurencijos pasaulinėje rinkoje sąlygas, GNLD visada pralenkė savo konkurentus, gamindama efektyvius mitybos papildus. Reikalavimai žaliavai yra labai griežti. Yra naudojami geriausi pasiekiami gamtiniai komponentai. Renkamasi kokybė, o ne žiūrima į kainą. Žaliavos kokybė daro didelę įtaką visom produkto savybėm. Tik po to, kai komponentai yra pripažinti atitinkančiais GNLD standartus, jie yra paleidžiami į gamybą. Visus GNLD produktus gamina savo srities specialistai ir šiuolaikinių įrengimų pagalba. Pastoviai yra tikrinama produktų kokybė: nuo pat gamybos proceso pradžios iki pagamintos produkcijos (sudėtis, švarumas, galiojimo terminas ir tablečių ištirpimas, patvarumas išoriniams faktoriams, biologinis įsisavinimas ir t.t). Naudojami gana sudėtinga aparatūra ir analizės metodai. Jau daugiau kaip 15 metų GNLD turi licenziją vaistams gaminti, nors maistinių papildų gamybai ji yra nereikalaujama. Į vartotojo rankas patenka tik tokia prekė, kuri atitinka visus reikalavimus. GNLD produkcija yra garsi būtent dėl aukštos kokybės, o ne dėl pačios žemiausios kainos.