Mes sveiki tiek, kiek sveikos musų ląstelės
Žmogaus organizme yra milijardai ląstelių, kurių kiekviena gali vykdyti gyvenimui svarbias funkcijas: gali kvėpuoti, gaminti energiją, judėti, virškinti, šalinti, daugintis ir t.t. Visuma stipri tiek, kiek stipri kiekviena jos detalė. Mes sveiki tiek, kiek sveikos mūsų ląstelės!

Užtikrinta apsauga: membrana kontroliuoja viską, kas patenka ir išeina iš ląstelės
Tam, kad būtume sveiki, ląstelės – miniatiūriniai organizmai – turi gauti reikalingų maisto medžiagų ir šalinti šalutinius produktus. Kiekvieną ląstelę supa membrana, kuri veikia kaip apsauginis skydas. Ji praleidžia tik tuo metu ląstelei reikalingas medžiagas ir pašalina tik pašalinius ir virškinimo produktus. Šis atrankos procesas labai svarbus ląstelės sveikatai ir gyvybingumui. Ląstelės, kurios negali įsisavinti reikalingų maisto medžiagų ir pašalinti pašalinių produktų, nusilpsta ir užsikemša. Esant tokioms sąlygoms, ląstelės, kurios turėtų būti sveikos ir gyvybingos, tampa toksiškos ir negyvybingos. Negyvybingos ląstelės negali efektyviai gaminti energijos ir atlikti kitų savo funkcijų. Šias svarbias funkcijas ląstelei gali padėti atlikti lipidai, steroliai, aminorūgštys ir kitos maisto medžiagos. Jei tavo ląstelės jaučiasi geriau, taip jautiesi ir tu!
GNLD maisto papildai rūpinasi ląstelių mityba
GNLD mokslininkai ypač rūpinasi ląstelių veikla. Nuo 1958 m. mes naudojame šias žinias, kurdami maisto papildus, kurie maitina ląsteles. Mūsų pro¬duktai maisto medžiagomis aprūpina visas „gyvybės grandinės“ grandis ir palaiko šešis mitybos etapus – jų kokybė pripažįstama visame pasaulyje. Sukurti gamtos ir pagrįsti mokslo, GNLD maisto papildai teikia visapusišką naudą. Mūsų tikslas? Norime, kad ląstelės taptų pačia geriausia organizmo „statybine“ medžiaga. Jei mums pasisekė -, jūsų sveikatos pamatas bus tvirtas. Būkite sveiki!