„Tre“ – stiprus unikalus gėrimas, gryniausių ekstraktų mišinys iš granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos su originaliu „Inflox“ uogų mišiniu, papildytu resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi. „Tre“ pasaldintas natūraliu agavų nektaru.

Veiksmingas. Gerdami gėrimą, turintį standartizuotą kiekį tokių maistinių medžiagų, kaip granatų vaisių punikalagenai ir žaliosios arbatos polifenoliai, esate tikras, jog iš kiekvienos dienos normos gausite reikiamą kiekį pačios veiksmingiausios bioaktyvios esencijos.

Skanus ir koncentruotas. „Tre“ – tai unikalus stipriausių sveikatą gerinančių maisto medžiagų derinys, sumaišytas su veiksmingais antioksidantais. Nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite gaivinantį skonį ir energijos teikiančią sudedamųjų komponentų galią.

Sveika, naudinga, gaivinanti esencija, suteikianti žemą glikemijos reakcijos lygį.

„Tre“ – tai bioaktyvus maistinis ekstraktas, aprūpinantis turtingomis, atjauninančiomis gamtos dovanomis. Tai skystis, gaminamas iš stipriausių ir unikaliausių ypatingos natūralių vaisių grupės. Vaisiai turtingi bioaktyvių medžiagų, vadinamų polifenoliais, kurie turi nepaprastą savybę gerinti sveikatą. Mokslas įrodė, kad tam tikra maistinių medžiagų grupė, vadinama polifenoliais, kurių yra ypatinguose vaisiuose, gali padėti išlaikyti gerą sveikatą. Tyrimai rodo, jog nesant arba trūkstant šių polifenolių maiste, padidėja lėtinių ligų rizika. Ir atvirkščiai – kai jų maiste yra pakankamai, rizika sumažėja.

Maistinė „Tre“ vertė:

5-10 KARTŲ daugiau resveratrolio nei GERIAUSIAME RAUDONAJAME VYNE!

7 KARTUS daugiau antioksidantų nei PRISIRPUSIUOSE RAUDONUOSE POMIDORUOSE!

6 KARTUS daugiau alfa lipo rūgšties nei ŠVIEŽIUOSE ŠPINATUOSE!