MOKSLO PASIEKIMAI ODOS PRIEŽIŪROS SRITYJE
Kai kalbama apie „Nutriance”, tai gali padaryti tik patys geriausieji. Štai dėl to buvo parinkti patys geriausi šveicarų mokslininkai, kad dirbdami su pažangiausiais pasaulio mokslininkais – GNLD Mokslo patarėjų taryba – sukurtų „Nutriance”.
Nepaprasti rezultatai – tai neprilygstama odos priežiūros linija, kurioje atsispindi aukščiausias mokslinių tyrimų ir pramonės profesionalumo lygis.
GNLD taip dominuoja mitybos rinkoje, jog „Nutriance” pavadinimas buvo sukurtas siekiant tęsti mūsų turtingą neprilygstamą meistriškumo paveldą ir odos priežiūros sferoje. Galingoje sinergiškoje visumoje sujungiame gamtą, mokslą ir odos priežiūros technologiją, gauname naujo tūkstantmečio odos priežiūros programą!
Pasaulinio lygio „Nutriance” formulė yra turtinga natūralių žolelių ir augalinės kilmės medžiagų.
Kiekvienas produktas demonstruoja vieną iš pažangiausių pasaulyje odos priežiūros atradimų ir veikia taip, kaip teigiama. Tam, kad būtų patvirtintas išskirtinis „Nutriance” veiksmingumas, ypatingoje Europos odos priežiūros klinikoje buvo parengtas klinikinis tyrimas, kurio metu buvo atliktas dermatologinis bandymas, ir įrodyta, kad produktai vos per 10 dienų saugiai ir veiksmingai apsaugo odą nuo senėjimo.

Pagrindas – „Nutriance Synergy Cycle”
„Nutriance” programos pagrindas yra „Nutriance Synergy Cycle”: revoliucinis 5 žingsnių procesas, sukurtas siekiant padėti odai atrodyti ir būti jaunai, bei jums išlikti ilgiau jauniems. Kiekvienas produktas suteikia tik jam būdingų privalumų ir yra derinamas su kitais „Nutriance Synergy Cycle” cikle, užtikrindamas pačius geriausius rezultatus. Kiekvienas produktas „Nutriance Synergy Cycle” cikle remiasi pirmesnio produkto pagrindu, paruošia odą sekančiam žingsniui bei padidina privalumus.
Jums turbūt žinomas posakis: „Visuma yra didesnė nei dalių suma“. Tai reiškia, kad bendra nauda yra didesnė nei visi individualūs žingsniai. Penki „Nutriance Synergy Cycle” – 1+1+1+1+1 – yra daugiau kaip 5, tai yra 5+! Tai vadinama „sinergija“. Kai jūs vartojate „Nutriance” tam tikrą laiką, „pliusų“ padaugėja.

„Nutriance” – senėjimo amžiaus problemos sprendimas
Moksliškai įrodyta, kad „Nutriance”:
• Jaunina
• Apsaugo odą
• Nepaiso amžiaus
„Nutriance” – tai Jūsų amžiaus nepaisantis sprendimas.