Sudėtis:

Maisto papildas
90 kapsulių

Kodėl Jums reikalingas šis produktas?

Naujausias šiandienos mokslas ne tik vis labiau pabrėžia EPA ir DHA rūgščių svarbą žmogaus sveikatai, bet ir įrodė, kad esama ištisos omega-3 riebalų rūgščių šeimos, kurią sudaro aštuoni nariai. Pavyzdžiui, tunuose yra daugiau DHA ir DPA, o ančiuviai ir sardinės turi daugiau EPA ir ETA nei kitos žuvys. Tyrimai įrodo, kad DHA bei kitos omega-3 riebalų rūgštys mūsų sveikatai yra svarbesnės nei buvo manyta anksčiau.

Kodėl GNLD yra geriausias Jūsų pasirinkimas?

Pilnavertis omega-3 papildas. Tai pirmasis tokio pobūdžio maisto papildas, kuris užtikrina reikiamą visų aštuonių omega-3 šeimos narių kiekį.
„Omega-3 Salmon Oil Plus” gaminamas iš natūralaus, švaraus lašišų aliejaus, papildytas kitais natūraliais turtingiausiais omega-3 rūgščių šaltiniais.
Unikali technologija. Molekulinė diferenciacija – tai naujausias technologijos būdas, leidžiantis atskirti tam tikras maistinių medžiagų molekules, esančias lašišose, tunuose ir ančiuviuose, tuo pat metu pašalinant ar sumažinant kitų, nereikalingų molekulių kiekį.
Aukšta kokybė. Gamybai atrenkama tik geriausia, aukščiausios kokybės sveika žuvis. Visos žaliavos tikrinamos dėl daugiau kaip 160 potencialių teršalų, kurių leistinas kiekis prilygintas nuliui .
Reikalingas riebalų rūgščių kiekis garantuotas.
460 mg EPA, 480 mg DHA, 50 mg DPAir 80 mg įvairių omega-3 riebalų rūgščių 3 maisto papildo kapsulėse.